›  
  ›  
  ›  

Noclegi Zubrzyca Górna


Obecnie w bazie noclegowej Zubrzyca Górna Nyny.pl znajduje się 3 obiektów noclegowych.
Zubrzyca Górna zaprasza na Weekend , Sylwestera , Urlop , Wakacje , Ferie , wyjazdy integracyjne.

Orawskie Wyrko Pokoje Gościnne » Zubrzyca Górna

Pokoje
Opis obiektu Orawskie Wyrko Pokoje Gościnne
O nas „Orawskie Wyrko” znajduje się w malowniczej miejscowości Zubrzyca Górna. Nasza wieś leży na Orawie. Jest to region położony na krańcach południowych Polski, którego większa cześć leży na Słowacji. Ciekawostką jest, że wszystkie miejscowe potoki wpływają do Morza Czarnego. Zawiła historia sprawiła, że kultura i sztuka jest tutaj bardzo zróżnicowana. Ostoją kultury regionalnej i budownictwa jest Orawski Park Etnograficzny znajdujący się w naszej miejscowości. Wyjątkowość Parku i jego walory doceniło wielu artystów między innymi reżyser Jerzy Hoffman, który nakręcił tu
» Więcej o noclegu

ZA BOREM » Zubrzyca Górna

Pokoje
Opis obiektu ZA BOREM
Dom położony na sktaju lasu (780 m.n.p.m.) u podnóża Babiej Góry w Beskidzie Wysokim. W pobliżu skansen, szlaki turystyczne. Blisko na Słowację (źródła termalne) i do Zakopanego. Bardzo dobre miejsce na wypoczynek, ferie, urlop. Pokoje z własnymi łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym z balkonami, tarasami i oddzielnymi wejsciami. Smaczna domowa kuchnia. Bezoieczny parking. Spokojna i cicha okolica. ZAPRASZAMY!!!
» Więcej o noclegu

OGTJ Alano » Zubrzyca Górna

Agroturystyczny
Opis obiektu OGTJ Alano
Nasze gospodarstwo położone jest u stóp Babiej Góry na Orawie we wsi Zubrzyca Górna. Obok domu przepływa górski potok w którym można zażywać kąpieli. W gospodarstwie posiadamy różne zwierzęta dzięki czemu nikt,kto do nas przyjedzie nie zapomni jak wygląda krowa,kura,lub koń. A tych jest u nas 12,są to w większości konie rasy huculskiej. W sezonie letnim oprócz wczasów rodzinnych organizujemy obozy jeździeckie dla młodzieży, konie uprzyjemniają naszym gościom czas dzięki przejażdżkom w teren do pobliskich lasów lub nauką jazdy na maneżu. Wszystkie jazdy są prowadzone przez instruktora.
» Więcej o noclegu

Wyszukiwarka

miasto »
typ obiektu » województwo »
» ( zaawansowane )

Domki u Jagodów » Ratułów 7km Chochołowskie termy

Agroturystyka domki