›  
  ›  
  ›  

Noclegi Czerwienne


Obecnie w bazie noclegowej Czerwienne Nyny.pl znajduje się 5 obiektów noclegowych.
Czerwienne zaprasza na Weekend , Sylwestera , Urlop , Wakacje , Ferie , wyjazdy integracyjne.

Willa Paula,noclegi , » Czerwienne

Willa
Opis obiektu Willa Paula,noclegi ,
Willa Paula Czerwienne,,okolice Zakopanego,piękne widoki,noclegi koło Zakopanego Możesz zdecydować się na nocleg w centrum Zakopanego. Ale... wczasy w górach, to wczasy w górach, a nie w centrum kurortowego zgiełku. Dlatego możesz wybrać Willę Paula ?położoną koło Zakopanego,200m od wyciągu narciarskiego- rezydencję o domowym charakterze, utrzymaną na wysokim standardzie, ale w lokalnym stylu.
» Więcej o noclegu

Hotel Bachledówka » Czerwienne

Hotel
Opis obiektu Hotel Bachledówka
Miejsce, do którego chcemy Państwa zaprosić cechuje się niezwykłą historią i położeniem. Zaledwie 3 km od Gubałówki, 9 km od Zakopanego i 12 km od Chochołowa, w geograficznym centrum Podhala wznosi się szczyt Bachledówki, który urzeka atmosferą ciszy i spokoju. Serdecznie zapraszamy!
» Więcej o noclegu

Kwatery » Czerwienne

Pokoje
Opis obiektu Kwatery
Wynajmujemy pokoje 2,3,4 osobowe do ,ktłórych łazienki są w korytarzu.Ogółem w domu mieści się od12 do 15 osób,bardzo mile są widziane rodziny lub znajomi do całego domu.W domu znajduje się świetlica z TV i kuchnia z dwoma lodówkami.Miejsce jest ciche i spokojne zewsząd roztaczają się piękne widoki na Tatry.Dom jest ogrodzony z miejscem na parkowanie samochodów.
» Więcej o noclegu

Domki Góralskie w Czerwiennym koło Zakopanego » Czerwienne

Kwatery domki
Opis obiektu Domki Góralskie w Czerwiennym koło Zakopanego
WITAMY !!! W Państwa ręce oddajemy osadę złożoną z pięciu komfortowych, całorocznych domków góralskich w dolinie we wsi Czerwienne u stóp Bachledowego Wierchu. To malownicze, pełne ciszy i spokoju miejsce z przepięknymi widokami na panoramę Tatr i Babią Górę. Osada domków stylem nawiązuje do regionu Skalnego Podhala. Oryginalne, niepowtarzalne dla każdego domku wnętrza (meble regionalne i stylowe, bogato zdobione) i inne elementów wewnątrz i na zewnątrz to efekt żmudnej pracy tutejszej stolarni. Jest to między innymi również powód dla którego warto to miejsce odwiedzić, zobaczyć, zamieszka
» Więcej o noclegu

Dom góralski z widokiem na Tatry » Czerwienne

Kwatera prywatna
Opis obiektu Dom góralski z widokiem na Tatry
Atrakcyjne położenie ,na słonecznym stoku na wysokości 900 m.n.p.m. Z okien i tarasu o każdej porze roku można podziwiać piękne widoki na Tatry,Gubałówkę,Gorce i Pasmo Babiej Góry, oraz na pasące się na pobliskich łąkach kierdle owiec. Nad miejscowością góruje Sanktuarium O.O.Paulinów na Bachledówce . 800 m. od domu jest oświetlony i śnieżony stok narciarski z wyciągiem o dł.620m,obok wyciągu bar z gorącymi daniami.W pobliskiej karczmie można zamówić telefonicznie pizzę z dostawą do domu. Dom dzięki swemu położeniu stanowi doskonałą bazę do wycieczek pieszych i rowerowych, uprawiania
» Więcej o noclegu

Wyszukiwarka

miasto »
typ obiektu » województwo »
» ( zaawansowane )

Domki u Jagodów » Ratułów 7km Chochołowskie termy

Agroturystyka domki