›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK Ciechocinek

Noclegi Ciechocinek - Sanatorium Ciechocinek


Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji lecznictwa uzdrowiskowego, znaną z fachowej, profesjonalnej i miłej obsługi oraz rodzinnej atmosfery, bardzo istotnej i docenianej przez naszych Gości.

Sanatorium usytuowane jest w strefie uzdrowiskowej A, w miejscu o małym nasileniu ruchu drogowego. Położone na terenie własnego, ogrodzonego 2-ha parku-ogrodu z urokliwymi alejkami, którymi Goście chętnie spacerują wśród drzew, krzewów i klombów lub odpoczywają przy szumie fontanny otoczonej krzewami róż. Wieczorami spotkaniom w blasku parkowych latarenek sprzyjają romantyczne altanki. Latem nasi Goście korzystają z imprez organizowanych na terenie parku-ogrodu: wieczorków tanecznych, spotkań przy ognisku czy występów zespołów muzycznych.

W naszej jadalni znajdą Państwo smaczne dania tradycyjnej kuchni domowej. Ponadto proponujemy różnego rodzaju diety, które przygotujemy również na Państwa życzenie.

Wieloletnie doświadczenie, stała, wysoko wykwalifikowana kadra, rodzinna atmosfera oraz położenie na terenie własnego parku - ogrodu sprawiają, że przebywający u nas Goście szybko regenerują siły i powracają do zdrowia.


Mapa Dojazdu - Noclegi Ciechocinek
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Ciechocinek