›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - OW Podczele II Przyjedź, a na pewno wrócisz

Noclegi Kołobrzeg - Ośrodek wypoczynkowy Kołobrzeg


Niezwykłe usytuowanie w naturalnym zespole parkowo leśnym EKO PARKU w odległości 700 metrów od morza sprawia, że jego czar i tajemnicza moc przyciąga turystów od lat. To idealne miejsce na połączony wypoczynek ducha i ciała. Każdy odnajdzie coś dla siebie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy odnowione budynki, ciepłe i przytulne pokoje. Smaczne posiłki w gustownym wnętrzu jadalni, pyszne ciasta, doskonała kawa, rodzinna atmosfera to tylko niektóre nasze walory. Posiadamy własną bazę zabiegową dającą naszym Gościom duży wybór zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych prowadzonych przez specjalistów, dla wzmocnienia sił witalnych.
Wieczorki muzyczne przy ognisku oraz ogródek letni sprzyjają w nawiązywaniu nowych znajomości.
Pełnej rekreacji sprzyja wypożyczalnia rowerów i sprzętu do nordic walking. Obok ośrodka rozpoczyna się ścieżka rowerowa, która prowadzi do centrum Kołobrzegu.

Do plaży prowadzi droga przez rezerwat ptaków. Spotkamy tam niezwykłe okazy mistrzów podniebnych lotów. A kto wie.. może uda się nawet podglądnąć krwawnika kichawca? Gorące kołobrzeskie słońce pozwoli Państwu uzyskać piękną opaleniznę, a wieczorny chłód umili spacery po okolicy.

Prawdziwym skarbem jest jednak bursztyn, który możecie Państwo znaleźć zwłaszcza w okresie września i października kiedy to na Bałtyku zaczyna się okres sztormów jest on idealnym podarunkiem dla ukochanej\ukochanego podczas romantycznego spaceru brzegiem morza przy promieniach zachodzącego słońca.

Mapa Dojazdu - Noclegi Kołobrzeg
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Kołobrzeg
  • Dworzec PKP:  5 km
  • Dworzec PKS:  5 km
  • Odległość do morza:  700 m
  • Odległość do lasu:  20 m
  • Kąpielisko:  700 m
  • Poczta:  1 km
  • Sklep:  1 km

Wyposażenie
łazienka
taras
internet
telewizor
sprzęt plażowy

Dla obcokrajowców udzielimy informacje w języku
angielskim
niemieckim