›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Domek Węglówka Noclegi

Noclegi Węglówka - Agroturystyka domki Węglówka


Do wynajęcia drewniana chatka w górach (Beskid Wyspowy) w miejscowości Węglówka (ok. 50 km od Krakowa).

Piękne widoki, świeże górskie powietrze, las pełny grzybów, jeżyn i borówek, możliwość korzystania z produktów ekologicznych (mleko, ser, jaja).

Chatka drewniana ocieplona, możliwość dogrzewania po sezonie letnim, posiada aneks kuchenny (lodówkę, płytę grzewczą, czajnik elektryczny), łazienkę (WC, prysznic), ciepłą i zimną wodę (ujęcie ze źródła), 8-10 miejsc noclegowych wraz z pościelą wedle życzenia. Z całego otoczenia chatki rozciąga się wspaniały widok na Beskid Wyspowy; ławeczki i stolik oraz palenisko. Miejsce idealne na weekendowe biwakowanie i jesiennego grilla, nawet w niepogodę (zadaszony taras).
Domek znajduje się w zacisznym miejscu w lesie na szlaku do nowo wybudowanego obserwatorium astronomicznego (ok 20 min pieszo). Do chatki można dojechać samochodem. W okolicy piękne trasy turystyczne, jezioro ok. 7 km, kąpielisko Aquanova w Wiśniowej oraz w sezonie zimowym stok narciarski Śnieżnica w Kasinie Wielkiej. Możliwość wypożyczenia roweru.

CENA 20 zł/os za dobę powyżej 4 osób. Istnieje możliwość wynajęcia chatki na dłuższy okres lub na mniejsza liczbę osób - do uzgodnienia. W przypadku grupy powyżej 10 osób cena ustalana jest za wynajem domku a nie od osoby.

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności terminu.

Tel 889 760 522 lub 12 37 36 194

Mapa Dojazdu - Noclegi Węglówka
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Węglówka