›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Szałas pod grapa

Noclegi Witów - Kwatery domki Witów


Pragnę zaproponować pobyt w całorocznym domku regionalnym ?Szałas pod grapą? w miejscowości Witów koło Zakopanego. Obiekt jest wyposażony we wszystkie rzeczy potrzebne do komfortowego wypoczynku dla 6 -8 osób. Domek ma dwie sypialnie na piętrze i łazienkę, na dole: aneks kuchenny, kanapa 2 -osobowa, szafa ubraniowa, kominek, telewizja cyfrowa, taras z wyjściem na podwórko.
Parking wokół domku jest ogrodzony, brama jest zamykana na noc, na ogrodzie jest miejsce na ognisko, grilla (na tzw. biesiadowanie). Za domem 200 m płynie piękna górska rzeka z możliwością kąpieli. Nieopodal znajduje się także piękny las.
Restauracja Witowianka znajduje się również parę metrów od obiektu, która zaprasza na pyszne regionalne potrawy oraz Pizzeria "Pełna Chata " 50 m od domku.
100 m od domku jest duży wyciąg narciarki - krzesełkowy, który reklamuje Jagna Marczułajtis - Witów -Ski. Nie brakuje także małych wyciągów orczykowych dla początkujących narciarzy. Od 01 czerwca 2016 roku otwarcie nowych chochołowskich term (baseny). Możliwość zorganizowania kuligu, pieczonej świni i innych atrakcji dla klienta.
Nasza strona to www.szalaspodgrapa.pl
ZAPRASZAMY!!!!!!!

Mapa Dojazdu - Noclegi Witów
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Witów

Wyposażenie
łazienka
lodówka
taras
aneks kuchenny
czajnik
internet
telewizor
TV-SAT
dostęp do kuchni
dostęp do łazienki
żelazko

Dla obcokrajowców udzielimy informacje w języku
angielskim