›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - WILLA ROKITA

Noclegi Zakopane - Kwatera prywatna Zakopane


Serdecznie Zapraszamy do naszej Willi Rokita położonej na przestrzennej działce z widokiem na ogród i panoramę Tatr. Willa Rokita znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego.
Do dyspozycji Gości posiadamy 5 pokoi z łazienkami( ciepła woda 24h) 2,3 osobowe oraz 2 studia rodzinne 2x2 wyposażone standardowo tj.TV, wygodne fotele,łóżka sypialniane, radio,czajnik,talerzyki,szklanki ,ogólnodostępne 2 lodówki mikrofalówkę.
INTERNET BEZPRZEWODOWY W I F I a także salonik z kinem TV LCD + kino domowe.

Na terenie obiektu znajduje się duży ogrodzony parking i ogród z możliwością grillowania.
w ogrodzie latem udostępniona jest huśtawka oraz trampolina dla dzieci.

W najbliższej okolicy znajduje się 5regionalnych karczm. Dla narciarzy przygotowane są oświetlone trasy zjazdowe i 3 orczykowe wyciągi narciarskie oraz 4 osobowa kolej krzesełkowa. Długość tras zjazdowych od 100 m do 1200 m. Różnica wzniesień od 15 m do 210 m,latem można wjechać koleją krzesełkową na Rafaczańską Grapę a dalej spacerkiem podziwiając panoramę Tatr można dojść na Gubałówkę.


Drewniany kościół z XVIII wieku. Muzeum Jana Kasprowicza. W odległości 400m są przystanki bus,kierunek Morskie Oko, Kużnice,Centrum.

CENY NIE OBOWIĄZUJĄ W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM I DŁUGICH WEEKENDÓW
POBIERAMY OPŁATĘ KLIMATYCZNĄ W WYSOKOŚCI 1,70 ZŁ OD OSOBY ZA KAŻDY DZIEŃ POBYTU

Do pełnej rezerwacji dochodzi po wpłacie zaliczki.
Kwota zaliczki do uzgodnienia.
Wpłacona zaliczka w przypadku rezygnacji przez konsumenta, a z przyczyn nie zależnych od usługodawcy nie podlega zwrotowi

Telefon fax. 182068-117

Mapa Dojazdu - Noclegi Zakopane
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Zakopane