›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - YMCA GDYNIA

Noclegi Gdynia - Hostel Gdynia


W sezonie wakacyjnym oferujemy noclegi w budynku YMCA w centrum Gdyni. Dysponujemy łącznie 50 miejscami w salach 2-, 4-, 6-, 8- i 10-osobowych. Budynek YMCA znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji:

- w odległości 800m od dworca PKP,
- 600m od plaży Śródmieście,
- 300 m od Skweru Kościuszki (Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, tramwaj wodny na Hel, kluby muzyczne i wiele innych atrakcji).

Sale wyposażone w wygodne łóżka polowe z pościelą, szafki, stoliki nocne, stoły i krzesła. Turyści skorzystać mogą z łazienek (prysznice, ciepła woda non stop).Istnieje możliwość zakupienia śniadania w cenie 5,00 zł w naszym bufecie.

Informacje:
Telefoniczne 058 620-31-15
lub mailowe gdynia@ymca.pl

Rezerwacje:
Wstępne rezerwacje w miarę wolnych miejsc są przyjmowane telefonicznie 058 620-31-15 lub mailowe gdynia@ymca.pl. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 50% na wskazany rachunek bankowy w ciągu 5 dni od daty przyjęcia wstępnej rezerwacji. Przyjęte rezerwacje zostaną potwierdzone mailem.

UWAGA Goście Open'er Festival 2009!

W dniach 3-7 lipca oferujemy noclegi z własnym śpiworem i karimatą na Sali sportowej za 15,-zł! Oferujemy powierzchnię do spania, dostęp do łazienek, gorącej wody oraz przechowanie bagażu na czas Waszej nieobecności w budynku. Serdecznie zapraszamy!Mapa Dojazdu - Noclegi Gdynia
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Gdynia