›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Dom Jolanta w Nowej Kaletce na Warmii i Mazurach

Noclegi Nowa Kaletka - Agroturystyka domki Nowa Kaletka


Komfortowy dom całoroczny Villa Jolanta położony w lesie, niedaleko wsi Nowa Kaletka- 21 km na południe od Olsztyna nad czystym jeziorem Gim w pobliżu trasy Warszawa - Olsztyn ( od Nidzicy kierunek na Szczytno).

Obszerny, dla 2-3 zaprzyjaźnionych rodzin lub grupy przyjaciół.
Jezioro Gim i wieś Nowa Kaletka - leżą w puszczy Ramucko-Napiwodzkiej.
Dom murowano - drewniany o łącznej powierzchni 160m2, utrzymany w stylu rustykalnym z charakterystycznym pruskim murem.

Dom wynajmujemy w całości: Miejsc 12.
Na parterze: salon kominkowy 30m2 z jadalnią, nowoczesna, świetnie wyposażona kuchnia i obszerna łazienka ( prysznic, WC) i mała sypialnia.
Na piętrze: 6 pokoi dwuosobowych z umywalkami , prysznic i 2 WC.
Z salonu wyjście na taras z meblami ogrodowymi. Z tyłu domu garaż, sauna z prysznicem, murowany grill, duża ława na 10 osób , stół do tenisa stołowego i piaskownica dla dzieci.

Cała posesja 1100 m2 - ogrodzona. Do jeziora około 200m, do najbliższego sklepu 500m. W pobliżu gastronomia a w pobliskim ośrodku wypoczynkowym można wypożyczyć sprzęt pływający, skorzystać z kortów tenisowych i boisk sportowych.
Okoliczne lasy są pełne grzybów i jagód a leśne dukty zachęcają do wędrówek pieszych i rowerowych. Jezioro Gim ma powierzchnię 176ha a jego wody zaliczane są do I klasy czystości. To strefa ciszy, amatorzy wędkarstwa mogą tu złowić szczupaka, węgorza, okonia i lina.
Zapraszamy

Mapa Dojazdu - Noclegi Nowa Kaletka
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Nowa Kaletka