›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Nadmorski Apartament Zofia w Gdańsku

Noclegi Gdańsk - Apartament Gdańsk


Jelitkowo, nadmorska część dzielnicy Gdańsk-Oliwa; 150 m. od przepięknej, szerokiej, czystej plaży.

Apartament należy do kompleksu pod nazwą Osiedle Neptun Park, które stanowi enklawę spokoju i bezpieczeństwa, od linii morza dzieli je tylko sosnowy lasek i nadmorski deptak wraz z trasą rowerową. Osiedle składa się obecnie z 6 kamienic, które swoim charakterem nawiązują do przedwojennej zabudowy Sopotu i Starej Oliwy. Zostało oddane do użytku w styczniu 2008 roku.

Kompleks apartamentów strzeżony jest całodobowo.

Istnieje możliwość parkowania samochodu na wewnętrznym parkingu lub w podziemnym garażu.
Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, z możliwością skorzystania z nowoczesnej windy.
Alejki dojazdowe wykonane są z płyt granitowych i drobnej kostki brukowej.

ELEGANCKO, NOWOCZEŚNIE, KOMFORTOWO.

Teren osiedla jest wysoce zagospodarowany - powstały nowoczesne alejki dla spacerowiczów, piękny wewnętrzny plac zabaw dla dzieci oraz kompleks parkowy .W niedługim czasie zostanie oddany do użytku kort tenisowy. Osiedle Neptun Park położone jest w odległości 3km od centrum Sopotu. W pobliżu kompleksu znajdą Państwo tor wyścigów konnych, kryte lodowisko, klub windsurfingowy, molo i nadmorską promenadę. Idealne do relaksu w kontakcie z naturą, świetne dla osób ceniących spokój, dobry styl życia, wygodę i możliwość szybkiego przemieszczenia się do centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni. Wspaniałe miejsce do odpoczynku, ale i pracy, z dala od skupisk miejskich. Cudowne miejsce dla cyklistów czy zwolenników jazdy na rolkach, którzy mogą przejechać od Gdańska do Gdyni trasą nadmorską, z widokiem na szum fal.

Po wyjściu z apartamentu w odległości 400m znajdują się 4 restauracje-karczmy, które oferują różne rodzaje kulinarnych przysmaków - od dań tradycyjnych i tanich po wyszukane owoce morza i świeże ryby. Przy deptaku nadmorskim na trasie do Sopotu bądź Brzeźna można skorzystać z oferty kilkunastu barów, pubów i restauracji.

Wszystko pomyślane tak, by nasi goście czuli się bezpiecznie i komfortowo, a po powrocie wspominali pobyt u nas z radością i mieli ochotę na kolejny przyjazd.

Mapa Dojazdu - Noclegi Gdańsk
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Gdańsk