›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - PERŁA ZABYTKOWA CHATA MAZURSKA

Noclegi Węgorzewo - Agroturystyka domki Węgorzewo


Szanowni Państwo !
Mamy ogromną przyjemność zaprezentować PERŁĘ - ZABYTKOWĄ CHATĘ MAZURSKĄ wybudowaną w 1870 r. (mini skansen) na „Zwierzynieckim Rogu” w Trygorcie k/Węgorzewa w „Krainie Tysiąca Jezior Mazurskich”. Chata położona jest na przylegającej do lasu ogrodzonej działce (0,5 ha) nad jeziorem MAMRY (jez. pierwszej klasy czystości) z plażą i własnym pomostem.
Mazurska chata "PERŁA" wpisana jest do rejestru zabytków woj. warmińsko-mazurskiego. Nazwa jej pochodzi od miejscowości Perły, gdzie w 1870r. została wybudowana a w 1990 r. została przewieziona do wsi Trygort.
Panujący w niej klimat jest wyjątkowy. Przyroda wokół chaty jest zachwycająca. Serdecznie Państwa zapraszamy
Dom o pow. 200 m 2 na jednym poziomie .
5 pokojowy dom letniskowy - 8 - 12 osobowy.
Salon/jadalnia 40m2 z kominkiem, TV sat. (cyfra). Oryginalny wystrój. Wyjście na taras (30m2) z widokiem na jez. Mamry.
Oddzielna kuchnia z pełnym wyposażeniem. 4 sypialnie: 1 sypialnia - z podwójnym łożem, 1 sypialnia z podwójnym łożem i 2 osobową wersalką, 1 sypialnia z 2 podwójnymi kanapami , 1 sypialnia - z 2 podwójnymu wersalkami. Możliwość dostawek za dopłatą.
Każda sypialnia posiada oddzielną łazienkę
Ogrzewanie: centralne + kominek z płaszczem wodnym
Do dyspozycji pralka automatyczna.
Oryginalne wygodne umeblowanie.
Posiadamy garaże i miejsce do parkowania na terenie działki, duży grill murowany, . miejsce na ognisko.
Sprzęt pływający i rekr.: rower wodny, lub łódź wiosłowa w cenie wynajmu w okresie letnim.
Zapraszamy na świeże ryby z jezior mazurskich, wspaniałe pierogi i inne smakowite dania serwowane przez miejscowe zakłady gastronomiczne.
Na życzenie pieczony prosiak na ognisku nadziewany kaszą gryczaną - najlepszy na Mazurach. (na zamówienie za dod. opłatą).
Mieszkamy na północy Mazur nad jeziorem Mamry.
Wokół cisza i natura, raj dla żeglarzy, wędkarzy, grzybiarzy. Wielkie Jeziora Mazurskie to kraina o szczególnej atrakcyjności krajoznawczej, położona w północno-wschodniej Polsce. Charakteryzują ją ogromne przestrzenie czystych wód, wspaniałe krajobrazy polodowcowe, leśne pagórki, zdrowe powietrze i doskonałe warunki klimatyczne. Najlepsze warunki do uprawiania żeglarstwa, sportów wodnych, wędkarstwa. Dziewicze tereny zachęcają do turystyki pieszej, rowerowej, samochodowej. Oaza ciszy i spokoju wśród śpiewu ptaków.
Obiekt wynajmujemy w całości (w sezonie "weekend majowy", wakacje - (minimum na 7 dni od soboty do soboty) , święta - cena za tydzień - 4000 - 4500 zł/ 8 - 12 osób, a po sezonie od 3500 zł. (więcej osób za dopłatą)
Serdecznie zapraszamy !!!

e-mail: lewtakteresa@op.pl
http://e-nocleg.pl/nocleg,marczakmm.html
http://e-nocleg.pl/nocleg,lewtakteresa.html
Mapa Dojazdu - Noclegi Węgorzewo
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Węgorzewo