›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Agroturystyka wśród lasów jezior

Noclegi Brodnica - Agroturystyczny Brodnica


Agroturystyczne Ekologiczne Gospodarstwo położone jest wśród lasów, jezior, łąk i pól. Niezaprzeczalnym walorem odpoczynku jest kojąca cisza zmącona jedynie śpiewem ptaków, rechotem żab, klekotem bocianów, klangorem żurawi oraz żerujących bobrów, spacerujących saren i innej oswojonej dzikiej zwierzyny, w okolicy jest kilkanaście rezerwatów przyrody z rzadką roślinnością, jak owadożerna rosiczka, wełnianka, czerwień błotna. Są szlaki rowerowe, piesze, wodne na spływy kajakowe. W okolicy jest mnóstwo kilkusetletnich pomników przyrody, a także muzea, skanseny maszyn rolniczych, zabytki.
W pobliskiej miejscowości można zobaczyć odkryte ślady osadnictwa sprzed dziesięciu tysięcy lat. Nad Brodnicą w sąsiedztwie Drwęcy i ruin zamku góruje pokrzyżacka wieża, w okolicy jest wiele zamków i pałaców, w których jak co roku odbywają się walki rycerskie.
Klimat jest tu wyjątkowo sprzyjający do odpoczynku i lecznictwa uzdrowiskowego. Charakteryzuje się przecudnie czystym, świeżym powietrzem oraz ciszą i spokojem, gdzie ludzie żyją w pełnej harmonii z naturą, która odwdzięcza się swoimi dobrami. Mała miejscowość otoczona lasami i kilku dziesięcioma jeziorami. Jeżeli chcesz odpocząć ekologicznie, zdrowo, leczniczo-uzdrowiskowo i bezstresowo to zapraszamy do Brodnickim Parku Krajobrazowym położonego na terenie Pojezierza Brodnickiego
http://www.zbiczno.eu
http://www.zbiczno.net
http://www.jeziora.ciche.pl
http://www.lasy.ciche.pl/

Współrzędne geograficzne
n e
53,385220 ° 19,375703 °
53 ° 23 ' 06,8 '' 19 ° 22 ' 32,5 ''
613415 m 524981 m

Mapa Dojazdu - Noclegi Brodnica
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Brodnica