›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - APARTAMENTY NAD JEZIOREM GŁĘBOKIE

Noclegi Głębokie - Ośrodek wypoczynkowy Głębokie


APARTAMENTY GŁĘBOKIE

www.glebokie.spanie.pl

Apartamenty GŁĘBOKIE to w pełni wyposażone mieszkania przeznaczone dla min 2 max 5 osób (z widokiem na jezioro Głębokie), w całości przeznaczone do dyspozycji gości, każde z kuchnią (lub aneksem kuchennym) i łazienką. Są doskonałą alternatywą dla drogich hoteli, jednocześnie w wielu przypadkach nie ustępują im jakością. Bliskość dużej ilości czystych jezior, lasów, malowniczych pagórkowatych terenów może bardzo uatrakcyjnić pobyt. Możliwość organizowania spływów kajakowych po Obrze, jazdy konnej w pobliskich stadninach. Jesienią okoliczne lasy zapewniają obfite grzybobranie.
GŁĘBOKIE to niewielka, lecz bardzo atrakcyjna miejscowość letniskowa malowniczo położona wśród lasów i jezior. Czyste powietrze, woda, ryby, piękne lasy pełne grzybów i łownej zwierzyny, a także zdrowa żywność od miejscowych rolników to wspaniałe warunki do wypoczynku. Można tu spędzić udany urlop lub weekend, nie tylko w sezonie letnim. GŁĘBOKIE to zdrowie, spokój i relaks.

Zapraszamy

PENSJONAT NA PALACH - JEZIORO GŁĘBOKIE

www.napalach.spanie.pl

Pensjonat Na Palach
Dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2-osobowych. Tak przygotowany obiekt może przyjąć nie tylko zorganizowane grupy młodzieży szkolnej, uczestników spływów kajakowych rzeką Obrą czy rajdów rowerowych, ale także indywidualnych turystów. Głębokie jest idealnym miejscem odpoczynku , a jednocześnie wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania wielu walorów Ziemi Lubuskiej.
Do najbardziej atrakcyjnych miejsc można zaliczyć:

•Międzyrzecki Rejon Umocniony - potężny system fortyfikacji wybudowany przez Niemców w latach trzydziestych obejmujący dziesiątki potężnych, żelbetonowych obiektów, kilometry podziemnych korytarzy oraz całe systemy zapór i kanałów wodnych.
•Pocysterski Klasztor w Paradyżu-Gościkowie założony w 1230 roku.
•Ruiny Zamku w Międzyrzeczu z czasów Kazimierza Wielkiego
•Sanktuarium Maryjne w Rokitnie Serdeczne zapraszamy również na spływy kajakowe po rzekach i jeziorach Ziemi Lubuskiej. Ich trasy przebiegają przez piękne lasy, w pobliżu pomników przyrody. Zróżnicowany układ terenu (doliny, jary, wąwozy) pozostawiają w pamięci turystów niezapomniane wspomnienia. To tylko niektóre z wielu ciekawych propozycji czekających na naszych gości.
ZAPRASZAMY !!!Mapa Dojazdu - Noclegi Głębokie
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Głębokie