›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Domek w Szuwarach

Noclegi Kuty - Agroturystyczny Kuty


Naturalne SPA – słońce, wiatr, deszcz, ruch na świeżym powietrzu 100% sprawdzalność - to wszystko możesz mieć u mnie z dala od tłumów, zgiełków, hałasów. Jest wiele ofert noclegowych i większe i mniejsze a co moją odróżnia? U mnie czas wolniej płynie, zegarem są pory dnia i nocy. Głównym atutem jest krajobraz i nienaruszona przyroda. Mazury są „najdziksze” i najlepiej zachowane pod względem przyrodniczym i kulturowym.
Mówią, że człowiek powinien pracować, dbać o dom, rodzinę i odpoczywać. Życie jest zbyt krótkie, aby siedzieć w domu, bo przecież jest tak dużo do zobaczenia.
Kuty
Jest to niewielka ale bardzo ładnie położona wieś nad jeziorem Czarna Kuta, które ma kształt litery „L”. Brzegi porośnięte są szuwarami i trzciną - idealne miejsce dla dzikiego ptactwa. Wioska leży na skraju Puszczy Boreckiej.
Obiekt pełni rolę bazy wypadowej w ciekawe miejsca turystyczne i przyrodnicze. Aktywnych Gości zadowolą liczne ścieżki piesze i rowerowe po lasach i rezerwatach przyrody lub można wybrać się do Giżycka oddalonego o 20 km. albo do Węgorzewa 16 km. W naszej okolicy jest wiele miejsc które na trwale zapisały się w historii.
Kuty to cicha i niewielka miejscowość idealna dla wypoczynku, pozbawiona miejskiego hałasu. Okolica obfituje w zieleń, co zapewnia świeże powietrze na zregenerowanie płuc, świetne warunki na oderwanie się od codziennego zabieganego życia, jak i możliwość cieszenia się darami natury.
Lasy stanowią raj dla zbieraczy runa leśnego. Obficie występuje na naszym terenie jagoda czarna, borówka, malina, poziomki a także różne gatunki jadalnych grzybów. Z dawnej puszczy porastającej te ziemie niewiele zostało, ale można jeszcze odnaleźć wyjątkowe okazy fauny i flory.
Wędkowanie i pobyt nad wodą jest nierozerwalnie związany ze środowiskiem, które nas otacza. Wszelkiego rodzaju zmiany w środowisku zarówno wodnym jak i lądowym związane z porami roku, zawsze cieszyły oko wędkarza i miłośnika przyrody.
To prawdziwe "zagłębie" dla entuzjastów turystyki wodnej. Zarówno, jeśli chodzi o początkujących amatorów aktywnego wypoczynku na wodzie, jak i turystów wręcz "profesjonalnych". Od wody na tym terenie uciec nie sposób, ale każdy, zarówno stary wilk morski jak i osoba preferująca kąpiele li tylko słoneczne może znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego.
Proponuję Państwu jedyne miejsce na ziemi
DOM posiada osobne wejście dla Gości, w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienkę. Na dole znajduje się salonik z kominkiem, na górze 2 sypialnie w tym jedna przejściowa. W pokojach znajdują się wygodne, drewniane łóżka. Dom funkcjonuje jako apartament dla 6 osób.
DOMEK jest jednopokojowy z łazienką i aneksem kuchennym, jednak miejsca jest wystarczająco dla czterech osób. Z domku jest wyjście prosto na pomost.
2 POKOJE z łazienką dla 6 osób.
Na miejscu oferujemy smaczne, domowe jedzenie, polecamy dania mazurskie jak i dania wegetariańskie.
Wieczorem zapraszamy na grilla lub ognisko przy, którym można posłuchać odgłosów dziewiczej przyrody. Teren posesji jest ogrodzony, są też wyznaczone miejsca parkingowe. Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę.
Zapraszam
Mapa Dojazdu - Noclegi Kuty
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Kuty