›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Dom Studencki Amicus Zachodnipomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Noclegi Szczecin - Akademik Szczecin


Obiekt po remoncie, dysponuje 400 miejscami noclegowymi w pokojach 1 i 2 osobowych wyposażonych w lodówki,radia,telewizory, czajniki, internet i pełny węzeł sanitarny. W obiekcie znajduje się ksero, solarium, mała siłownia, świetlica tenisa stołowego, pralnice samoobsługowe a na każdym piętrze kuchnie ogólnego użytku oraz pralnie i suszarnie do dyspozycji mieszkańców.
Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu ze stołówką studencką „KUBUŚ” możemy zaproponować naszym gościom korzystanie z posiłków w czasie całego pobytu oraz korzystanie z pięknej Sali konferencyjnej. Dodatkowo obiekt posiada kartę kwalifikacyjną obiektu, dzięki której możemy świadczyć usługi dla młodzieżowych grup zorganizowanych w okresie (VII – IX). Przed budynkiem znajduje się parking samochodowy, plac zieleni z miejscem na grilla i miejscem do odpoczynku.
Atuty: Naszym gościom zapewniamy konkurencyjne niskie ceny, zróżnicowany standard pokoi, możliwość negocjacji cen. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę.
Rezerwacji można dokonywać telefonicznie przez całą dobę lub drogą e’ mailową.
Wszystkim gościom zapewniamy warunki do odpoczynku, sprawną i miłą obsługę. Serdecznie zapraszamy gości indywidualnych, a także grupy zorganizowane.

Pozostałe informacje znajdują się na stronie internetowej
http://www.ar.szczecin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=66


Mapa Dojazdu - Noclegi Szczecin
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Szczecin