›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Hostel Jurajski

Noclegi Domaniewice - Hostel Domaniewice


Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia jednego z najbardziej uroczych zakątków Polski, jakim jest Jura Krakowsko-Częstochowska.

Hostel Jurajski jest położona w centralnej części Jury, 70km od Częstochowy, 50km od Krakowa, na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd w miejscowości Domaniewice. Dzięki swojej lokalizacji, jest to idealne miejsce do zwiedzenia wielu miejsc Jury.

Miejscowość usytuowana jest w spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego gwaru i wrzawy codziennych obowiązków. W okolicy znajduję się wiele atrakcji turystycznych, ruiny średniowiecznych zamków, a także przebiegają szlaki turystyczne. Ośrodek położony jest na wsi nieopodal lasu. Usytuowany jest na wzniesieniu.

Dzięki swojej lokalizacji jest to idealne miejsce do zwiedzenia Jury, dla kolonii, wycieczek szkolnych, obozów, zielonych szkół, innych zorganizowanych grup, a także dla indywidualnych wczasowiczów.

Nasz Hostel zapewnia wspaniałą atmosferę wypoczynku i relaksu. Cisza, czyste powietrze, źródlana woda, bliskość lasu i leśnych tras spacerowych, jurajskich skał oraz zamków, to zaspokojenie pragnień wszystkich zmęczonych codziennością.

Miła, życzliwa obsługa spełniająca życzenia gości, sprawia iż jest to doskonałe miejsce wypoczynku, zorganizowania szkolenia, czy warsztatów jak również wyjazdu na wakacje czy wycieczkę szkolną.

Bliskość lasu i leśnych tras spacerowych, zbieranie grzybów oraz leśnych owoców to zaspokojenie pragnień wszystkich zmęczonych codziennością, gratka dla fotografików, artystów, miłośników wędrówek pieszych.

Do dyspozycji gości jest 60 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych (z możliwością dostawek).

Na terenie ośrodka znajduję sporo atrakcji:
- Boisko do koszykówki, piłki nożnej, siatkówki
- Stół do tenisa stołowego
- Bilard
- Świetlica z TV i nagłośnieniem audio
- Park zabaw (karuzela, huśtawki)
- Basenik dla dzieci ze zjeżdżalnią

Do dyspozycji gości:
- miejsce na ognisko z kominkiem i grillem
pod zadaszeniem
- wypożyczenie rowerów
- możliwością przechowania własnego
sprzętu rekreacyjnego
- wynajem garażu
- wynajem Quada z homologacją

Służymy pomocą w organizacji wypoczynku, kontaktu z przewodnikiem, wynajmu autokaru na miejscu.


Wokół budynku jest mnóstwo miejsca do zagospodarowania na różne gry i zabawy czy też rozbicie namiotu z dostępem do elektryczności i bieżącej wody. Na obszarze ośrodka jest dostęp do bezprzewodowego Internetu po przez sieć WiFi.

Cały teren jest ogrodzony co zapewnia bezpieczeństwo jego mieszkańcom oraz pojazdom.

Dokładamy wszelkich starań, aby przebywający u nas wczasowicze czuli się jak najlepiej.

Mapa Dojazdu - Noclegi Domaniewice
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Domaniewice