›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Hotel****Apollo Darłowo przy samej plaży

Noclegi Darłowo - Hotel Darłowo


Hotel****Apollo położony w sercu Darłówka Wschodniego, przy samej plaży, zapewniający niezapomniany widok na morze aż po horyzont, otoczony od frontu ogrodem kwiatowym z fontanną.
Hotel posiada 16 klimatyzowanych, luksusowych pokoi z widokiem na morze z rozległymi tarasami lub widokiem na park z fontanną. W standardzie każdy pokój wyposażony jest w telewizor LCD, telefon, łącze internetowe, mini bar oraz sejf pokojowy. Z każdego pokoju jest dostęp do windy. Wieczorami zapraszamy na ognisko z wydzielonym miejscem na grilla a milusińskich na plac zabaw.
W hotelu znajduje się Restauracja Plażowa, w której Państwa podniebienia uraczy elita doskonałych kucharzy serwująca kuchnię regionalną, włoską, śródziemnomorską a profesjonalni barmani przygotują wspaniałe, kolorowe drinki. W naszej Kawiarni Widokowej rozkoszując się wspaniałymi tortami oraz deserami zaspokajającymi nawet najwybredniejszych łasuchów , popijając pyszną kawę można podziwiać widok na morze.
Hotel Apollo szczyci się również najpiękniejszą w okolicy salą balową z profesjonalnym sprzętem do obsługi wszelkiego rodzaju imprez muzycznych i tanecznych. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu różnego rodzaju przyjęć: weselnych, komunii, chrztów.
Hotel posiada również rozbudowane, profesjonalne zaplecze konferencyjne dostosowane do potrzeb klienta biznesowego. Organizujemy konferencje, szkolenia, sympozja oraz bankiety.
Szczegóły na: www.hotelapollo.pl
tel. 94 3142453

Mapa Dojazdu - Noclegi Darłowo
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Darłowo