›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Hotel i Restauracja CARINA

Noclegi Pokrzywna - Hotel Pokrzywna


HOTEL
Dysponujemy 70 miejscami w komfortowych, przestronnych pokojach oraz apartamencie.
Proponujemy Państwu przestronne pokoje jedno- i dwuosobowe wyposażone w łazienki, TV-Sat, łącza internetowe, balkony oraz mini-bary.
Nasz przestronny apartament wyposażony m.in. w mini-spa zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

WESELA
Ślub i przyjęcie weselne to szczególne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich gości.
Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.
Hotel "Carina" to niepowtarzalne atmosfera miejsca, unikalne wnętrza sal, to tradycja połączona z prestiżem, które sprawią, iż Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo.
Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie, o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu.
Oferujemy również pomoc przy wyborze oprawy muzycznej, programu artystycznego, transportu czy dekoracji kwiatowej. Nasza propozycja zawiera bogaty wybór menu w różnych wariantach cenowych.

KONFERENCJE, IMPREZY FIRMOWE
Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z możliwości jakie daje Hotel "Chrobry" dotyczących organizowania konferencji, szkoleń, bankietów oraz imprez integracyjnych.
Wychodząc z założenia, że każdy gość jest inny i ma inne potrzeby, dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje były odpowiednie dla profilu danej grupy.
Stosujemy prostą zasadę: czegokolwiek zechcesz - mówisz - masz, wystarczy tylko dać nam trochę czasu.
Do Waszej dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne - sala "Widowiskowa" znajdująca się na parterze oraz sala "Leśna" znajdująca się na pierwszym piętrze.

SPA
Zrobimy wszystko, aby po wyjeździe z Hotelu Carina czuli się Państwo młodsi o kilkanaście lat. Zespół wykfalifikowanej kadry pomoże w nakreśleniu serii odpowiednich zabiegów, a Państwo będziecie mogli się zrelaksować jak nigdzie indziej.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.hotel-carina.com.pl

Mapa Dojazdu - Noclegi Pokrzywna
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Pokrzywna