›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Kompleks Hotelowy CHROBRY w Pokrzywnej

Noclegi Pokrzywna - Hotel Pokrzywna


HOTEL CHROBRY
Zapraszamy Państwa na wypoczynek do uroczej miejscowości Pokrzywna, położonej na terenie Parku Krajobrazowego - Góry Opawskie, w której znajduje się nasz ośrodek.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 170 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych oraz apartamentach. Proponujemy Państwu przestronne pokoje wyposażone w balkony, łazienki, TV oraz łącza internetowe.

RESTAURACJA
W naszym kompleksie znajduje się restauracja zdolna pomieścić do 150 osób. Serwujemy smaczne i urozmaicone dania kuchni domowej oraz potrawy kuchni polskiej i regionalnej.
Zapraszamy Państwa do restauracji polecającej dania kuchni regionalnej oraz do skosztowania specjałów szefa kuchni.

WESELA
Ślub i przyjęcie weselne to szczególne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich gości.

Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

Kompleks Hotelowy CHROBRY to niepowtarzalna atmosfera miejsca, unikalne wnętrza sal, to tradycja połączona z prestiżem, które sprawią iż Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo.

IMPREZY FIRMOWE
Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z możliwości jakie daje Hotel "Chrobry" dotyczących organizowania konferencji, szkoleń, bankietów oraz imprez integracyjnych.

Zacznijmy od oferty - bardzo elastycznej i przygotowywanej dla każdego zleceniodawcy indywidualnie. ychodząc z założenia, że każdy gość jest inny i ma inne potrzeby, dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje były odpowiednie dla profilu danej grupy.
Stosujemy prostą zasadę: czegokolwiek zechcesz - mówisz - masz, wystarczy tylko dać nam trochę czasu.

Do Waszej dyspozycji oddajemy cztery sale konferencyjne.

Mapa Dojazdu - Noclegi Pokrzywna
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Pokrzywna