›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Biały Dworek Wisła

Noclegi Wisła - Pensjonat Wisła


Pensjonat Biały Dworek oferuje wypoczynek w komfortowym wnętrzu, przestronne pokoje i apartamenty, salon klubowy z kominkiem, małe spa oraz miłą i przyjazną atmosferę, a także otwartość i życzliwość gospodarzy...
Romantyczny pobyt w Białym Dworku to najlepszy prezent, jaki możecie zrobić, aby uczcić niezapomniane chwile.
To wspaniały prezent dla dziewczyny, dla chłopaka. To wspaniały prezent dla rodziców na ich rocznicę ślubu, wspaniały prezent dla bliskich osób z okazji urodzin, ślubu lub na gwiazdkę. To wspaniały, niepowtarzalny i nietuzinkowy prezent.
W Twoim imieniu wyślemy na wskazany adres okazjonalne zaproszenie!

Biały Dworek wpisuje się w niszę małych szkoleń specjalistycznych i spotkań integracyjnych...Posiadamy salkę konferencyjną technicznie przygotowaną na potrzeby sprzętu komputerowego, wyposażoną w klimatyzator, ekran, okablowanie 220v i internet wi-fi. Ponadto w całym pensjonacie działa bezprzewodowe łącze internetowe.
Salka konferencyjna pomieścić może do 24 osób w systemie audytoryjnym lub do 12 osób przy stołach.

Naszym atutem jest dogodne położenie - 600 m od Oazy, największego węzła komunikacyjnego Wisły, przy drodze prowadzącej w kierunku Kubalonki, Istebnej, ale odsunięty od szosy. Otoczony drzewami pensjonat zapewnia bardzo dobre warunki wypoczynku w pięknym otoczeniu, ze wspaniałymi widokami na pobliskie góry .
Od pełnego atrakcji centrum Wisły dzieli nas niespełna 1 kilometr, a od brzegu rzeki i biegnących wzdłuż niej bulwarów - kilkuminutowy spacer.


Mapa Dojazdu - Noclegi Wisła
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Wisła