›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Centrum Konferencyjno-bankietowe "Trzy Sosny"

Noclegi Białystok - Ośrodek wypoczynkowy Białystok


Centrum Konferencyjno-Bankietowe „Trzy Sosny” jest malowniczo położone na obrzeżach Białegostoku z dala od miejskiego zgiełku. Jego lokalizacja na skraju pachnącego żywicą sosnowego lasu stwarza specyficzny mikroklimat, zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie umożliwia szybki i łatwy dojazd do centrum miasta.
Organizujemy szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, bale, bankiety, festyny oraz imprezy okolicznościowe.
Naszych Gości zachwyca egzotyka i magia urokliwego Podlasia - lasy, puszcze, parki narodowe i krajobrazowe, dzikie zwierzęta i ptaki, czyste powietrze, przestrzeń a także różnorodna kultura.
Zapraszamy do uczestnictwa w biesiadach i wieczorach regionalnych organizowanych w naszym obiekcie oraz spotkań z folklorem i muzyka ludową. Proponujemy również wypoczynek na łonie natury: latem - spacery po lesie, wycieczki rowerowe i konne, loty balonem, gry terenowe, ogniska oraz grillowanie, zimą - kuligi, jazdę na nartach biegowych i łyżwach. Organizujemy jednodniowe wyjazdy na Litwę i Białoruś. W obiekcie prowadzimy sprzedaż pocztówek, map, przewodników oraz pamiątek regionalnych.
Serdecznie zapraszamy!

Mapa Dojazdu - Noclegi Białystok
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Białystok