›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Katarzynka

Noclegi Boleścin - Pensjonat Boleścin


Serdecznie zapraszamy Państwa do pensjonatu Katarzynka, który położony jest w malowniczej wsi Boleścin, zaledwie 3 km od miasta Świdnica.

Do Państwa dyspozycji oddajemy obiekt z 16 miejscami noclegowymi w komfortowo wyposażonych pokojach jedno- i dwuosobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka, aneks kuchenny, lodówka, Internet oraz TV satelitarna. Do dyspozycji gości czeka również apartament rodzinny.

Nasz ośrodek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla naszych gości organizujemy specjalny transport w celu zwiedzania okolic, ale również do Pragi- oddalonej od nas 230 km, Drezna – odległość 250 km lub w ramach wyjazdu na narty. Najbliższy stok znajduje się w Reczce, do której dzieli nas tylko 30 km.

W naszym urokliwym pensjonacie znajduje się sauna oraz sala bankietowo – konferencyjna na 80 osób.
Na życzenie naszych gości serwujemy śniadania oraz obiadokolacje.

Obiekt Katarzynka został wybudowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii w zakresie zastosowań energii odnawialnej tj. fotoogniw, solarów, pomp ciepła i oszczędności, poprzez zastosowanie rekuperacji z gruntowym wymiennikiem ciepła. Wykorzystane rozwiązania stwarzają dodatkowy, przyjemny mikroklimat.LOKALIZACJA:

Należy zwrócić uwagę na dogodną lokalizację Boleścina. Wioska leży przy drodze wojewódzkiej nr 382, 3 km od Świdnicy, 5 km od drogi krajowej nr 35 (łączącej Wrocław ze Świdnicą, dalszym odcinku prowadzi przez aglomerację wałbrzyską do przejścia granicznego z Czechami w Golińsku k/ Mieroszowa-odległość 35 km) i w odległości 30 km od autostrady A4.
Najbliższe lotnisko pasażerskie znajduje się w oddalonym o 45 km Wrocławiu. Ponadto ze Świdnicy do Dzierżoniowa (właśnie przez wieś Boleścin) przebiega dogodna sieć komunikacyjna autobusów Komunikacji Miejskiej, a także prywatnych przewoźników.POKOJE:

Pensjonat Katarzynka to idealne miejsce na noclegi dla osób ceniących sobie przestrzeń i komfort. W obiekcie znajduje się 16 miejsc noclegowych, w pokojach jedno i dwuosobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki, aneks kuchenny, Internet oraz TV satelitarną. Co nas wyróżnia? Detale, które decydują o charakterze naszego pensjonatu. Każdy pokój posiada odrębny klimat. Oznacza to, że każdy jest inaczej wyposażony i udekorowany, w każdym dominuje również inna kolorystyka. Znajdą Państwo u nas pokój babci, sportowca, tradycyjny, historyczny.

Aneksy kuchenne są kompletnie wyposażone w małe kuchenki dwu-palnikowe, lodówki oraz standardowe wyposażenie tj. talerze, sztućce, szklanki, filiżanki, itp.

Pensjonat usytuowany jest na ogrodzonej i monitorowanej posesji, przy której znajduje się również parking dla gości.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Oferujemy Państwu salę bankietowo- konferencyjną w pełni klimatyzowaną, z parkietem tanecznym i profesjonalnym oświetleniem oraz nagłośnieniem. Posiadamy własne zaplecze kuchenne, a nasz doświadczony szef kuchni, zaproponuje Państwu bogate menu na każdą okazję.

Nasza sala bankietowa idealnie nadaje się na różnego rodzaju uroczystości okolicznościowe, obsługujemy: szkolenia, bankiety, komunie, imprezy firmowe, czy integracyjne do 80 osób. Zapewniamy fachową, profesjonalną obsługę kuchenną oraz kelnerską.

Sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny do prowadzenia konferencji i szkoleń: rzutnik multimedialny, tablicę, ksero, telewizor i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji ustawień stołów i krzeseł.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo szczegółowe i aktualne informacje odnośnie naszego obiektu i jego możliwości.

Wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem imprezy prosimy o kontakt.

Mapa Dojazdu - Noclegi Boleścin
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Boleścin