›  
  ›  
  ›  
  ›  
Opis noclegu - Eden Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN

Noclegi Ciechocinek - Sanatorium Ciechocinek


Jesteśmy ośrodkiem leczniczo-rehabilitacyjnym PZN od kilkunastu lat działającym w najbardziej znanym polskim uzdrowisku - Ciechocinku. Posiadamy status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej oraz wpis do rejestru dokonany przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego uprawniający nas do prowadzenia turnusów rehabilitacyjnych.

Eden Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku jest pierwszym obiektem w kraju, który posiada jednocześnie grote solną z generatorem decydujacą o własciwościach leczniczych, własną tęznię w przepieknym, wielobarwnym ogrodzie, 1 osobową kriokomorę i mini centrum SPA !!!

Nasza misja to "Zdrowie i wypoczynek". Aby móc łączyć zabiegi lecznicze z relaksem, przygotowaliśmy nowoczesną bazę zabiegową i hotelową, której obsługą zajmuje się wysoko wykwalifikowany personel.

Zapraszamy do nas zarówno osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane. Dla naszych Gości przygotowaliśmy bogatą gamę usług:

1. usługi lecznictwa uzdrowiskowego

* pobyty sanatoryjne,
* turnusy rehabilitacyjne,
* indywidualne pobyty z leczeniem,

2. profilaktyczne programy zdrowotne z elementami SPA i wellness - Nowość!!

* odnowy biologicznej,
* dla seniorów,
* dla odchudzających,
* antystresowe,

Dysponujemy 100 miejscami noclegowymi z pokojami 1 i 2 osobowymi o zwykłym i podwyższonym standardzie. Wszystkie wyposażone są w łazienkę, telefon i radio. Pokoje lux, znajdujące się w nowo wybudowanym skrzydle ośrodka, posiadają dodatkowo telewizor. Do Państwa dyspozycji jest także dwupokojowy apartament.

Na terenie ośrodka znajduje się:

* baza zabiegowa,
* jadalnia,
* parking,
* grota solna - nowość
* biblioteka,
* bezprzewodowy internet (wi-fi),
* siłownia,
* kawiarnia,
* sala telewizyjna,
* wypożyczalnia rowerów,
* grill,
* sprzęt muzyczny.

Jesteśmy miejscem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych o różnym rodzaju niepełnosprawności. Dysponujemy między innymi windami, podjazdami, uchwytami, pokojami z dużymi drzwiami i sygnalizacją dźwiękową w obiekcie.

Czy na Ziemi może być Raj?

Przyjedź-przekonaj się sam.

Kontakt:
Telefon: (+48) 054 283 60 82 begin_of_the_skype_highlighting              (+48) 054 283 60 82      end_of_the_skype_highlighting
tel/fax: (+48) 054 283 64 15
e-mail: eden@eden-ciechocinek.pl
Gadu-Gadu: 7096885
Skype: eden-ciechocinek

Mapa Dojazdu - Noclegi Ciechocinek
Ładowanie mapy...

Odległości / lokalizacja: Noclegi Ciechocinek